Referencie

Referencie - Tábor Áno letu bez netu

English Summer Camps

V. Jovanovič s nami spolupracovala na príprave 4 ročníkov letných jazykových táborov English Camps v Senci od roku 2012 - 2016. Najskôr ako vedúca oddielu, neskôr ako programový koordinátor a tiež logistik. Zabezpečovala teda dopoludnia (v čase, keď boli deti vedené lektormi v angličtine) praktické záležitosti súvisiace so zabezpečením obedov a organizovaním dodávateľov a v popoludňajších hodinách plánovala a koordinovala program jednotlivých skupín tak, aby sme naplnili všetky body a aktivity, ktoré sme mali naplánované. Vaska je veľmi samostatná, zorganizovaná, dôsledná a pre náš tím bola doslova výhrou - a to aj čo sa týka jej prístupu k deťom. Tie si ju obľúbili od prvého dňa a bola pre ne prirodzenou autoritou i priateľom, ktorému sa môžu zveriť. Vrelo odporúčam!!
Mgr. Alena Walterová,
organizátorka English Summer Camps v Senci

Radka Višváderová Patkánová:
Urcite odporucame, skvele animatorky, skvely program, uzasny pristup, tesime sa na buduci rok :-)

Monika Kastlová Nagyová:

Moji chlapci Alexko a Leonko boli v tábore prvýkrát, ale určite nie posledný ,obaja si to veľmi užili, majú neskutočné množstvo zážitkov o ktorých stále rozprávajú ,animátorky Rebi aj Vaska to zvládli na 1 s hvezdičkou ,ďakujem ešte raz za úžasnú starostlivosť a trpezlivosť s mojimi chlapcami :-) 

Veronika Danihelová:

Za nás určite áno, táborovými zážitkami "žije" naša dcéra i po príchode domov, plná zážitkov a nových kamarátov. Pekné prostredie, pestrý program a skvelé animátorky. Vidíme sa o rok :-)

Hajni Wurczell:

Odporúčam deťom všetkých vekových kategórii aktivity aké zažila naša dcéra v tábore by v inom tábore asi nikdy nezažila.. :-) sme nesmierne vďačný za akoby rodinný prístup, že sa s takou láskou a porozumením venovali animatorky deťom ..za kreativitu a rozmanitosť programu :-) na 100% budeme chcieť aby naša dcéra strávila budúci rok- prázdniny aspoň týždeň v e-Detox tábore opäť v takom úžasnom kolektíve. Ďakujeme.

Victoria Viky:

Tesime sa buduci rok na tabor! Viki je nadsena a stale o tabore rozprava a hlavne o uzasnych animatorkach dakujeme krasne :-) za uzasny tabor, za uzasny pristup a starostlivost.

Marta Z.

Ďakujem krásne za moju Melániu... Sledovala som celý turnus a musím povedať, že ste úžasné kreatívné a deti sa určite nenudili a bolo o nich dobre postarané. Zo srdca ďakujem.

Radka Višváderová Patkánová:

Milé animátorky, to ja by som chcela poďakovať vám, deti sa vrátili nadšené a zároveň smutné, že už je koniec, štebotali jeden cez druhého, nevedela som, ktorého skôr počúvať. Veľmi sa im páčilo, už sa chystajú aj na budúci rok :). Lucka sa priznala, že si aj poplačkala, lebo sa straaaaaašne bála, ale že to neboli ozajstné strašidlá :). Ďakujem ešte raz, prajem vám veľa spokojných a šťastných detí :).

Lucia M.

Dobré ránko, aj my sme radi, že sme sa rozhodli pre váš tábor. Sofi bola veľmi spokojná a odniesla si super zážitky. Už teraz sa teší na budúci rok. Pekný deň.

Adriana V.

Dobrý deň. Naša dcéra Nina bola spokojná veľmi. Podľa jej slov máte najlepšie animátorky a najlepšiu kuchyňu. A to sa ja považujem za dobrú kuchárku. No vraj na vás nemám. Vždy príde z vášho tábora šťastná. A keď je ona šťastná tak som šťastná aj ja.

Silvia K.

Chcem sa vám a celému tímu poďakovať za starostlivosť mojich detí! Za všetok ten čas a lásku počas pobytu... Ďakujeme

Dia V. 

Ahojte Rebi a Vaska. Veľmi ma teší, že aj tento rok sa s Vami deti stretávajú v tábore. Ja na svoje Áno letu bez netu spomínam veľmi rada. I keď to sú už 2 roky dozadu. Mám z neho veľmi veľa zážitkov, na ktoré sa nezabúda. Veľmi vás pozdravujem a pevne verím, že sa ešte stretneme. Užite si to tam. Ďakujem. Dia.

Marta Z.

Toto....Je najlepší tábor na svete.