Tábory

ÁNO LETU BEZ NETU!

ÁNO LETU BEZ NETU !

„My keď sme chodili do táborov...To boli prázdniny!“ Aj vy si občas s nostalgiou povzdychnete a zaspomínate na časy, keď ste počas letných prázdnin prežívali najkrajšie detstvo? Bezstarostné dni plné hier, zábavy, súťaží, prvých stanovačiek, večerov pri ohni, opekačiek, nových kamarátov, detských lások...
Aká škoda, že vaše deti také prázdniny už nezažijú... 

Omyl! Vďaka jedinečnému projektu ÁNO LETU BEZ NETU sa aj oni môžu vrátiť do čias, keď v našich končinách o Instagrame, Facebooku či Whatsappe nikto nechyroval. V tábore prežijú týždeň bez mobilu, laptopu či počítača. Nemožné? Presvedčíme vás! 

Spolu zistíme:
• že LETO môže byť COOL aj bez mobilu
• že CHILLOVAŤ sa dá aj bez COMPU
• že to nie je FAIL, keď je OFF
• že je veľký rozdiel medzi anglickým a slovenským CHATOVANÍM
• a mnoho ďalších HALUZÍ 

Na účastníkov táboru ÁNO LETU BEZ NETU čaká bohatý program, súťaže, tvorivé dielne, tímové hry, výlety do nočnej prírody, diskotéky, karneval, výlet a nespočetné množstvo dobrodružstiev! 

A vy milí rodičia, sa nemusíte obávať, že počas pobytu v tábore nebudete mať so svojou ratolesťou žiaden kontakt. Samozrejme, že môžete svoje dieťa „čeknúť“, k dispozícii bude „foun“, na ktorý budete môcť v určený čas „kólnuť“. Prepáčte. Takže: Samozrejme, že môžete svoje dieťa skontrolovať, k dispozícii bude telefón, na ktorý budete môcť v určený čas zavolať.

INFO

Počet dní: 6

Cena: 225 € 

Veková kategória: od 4 do 12 rokov

Miesto: Svätý Jur

Horský hotel Eva


V cene je zahrnuté: ubytovanie,poistenie dieťaťa, strava 6x denne /dva krát do dňa teplá strava + pitný
režim, animačný program,certifikovaní a skúsení animátori, nepretržitá zdravotnícka starostlivosť,materiálno-technické vybavenie.

AKTUÁLNA INFORMÁCIA: vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete, že tábory sa uskutočnia iba v prípade, že sa situácia s koronavírusom nezhorší. V opačnom prípade sa letné tábory, žiaľ, neuskutočnia a poplatky budú vrátené rodičom v 100% výške. 

TÁBOR SA USKUTOČNÍ PRI MINIMÁLNOM POČTE 15 DETÍ

Bližšie info: letobeznetu@gmail.com


TERMÍN

24. 07. - 29. 07. 2022


Neváhaj a poď si s nami užiť NAJslobodnejšie LETO!